Przeprowadzki biur Warszawa

Przeprowadzki biur Warszawa to usługa skierowana dla biur znajdujących się na terenie Warszawy i okolic.  W tej usłudze w odróżnieniu od konkurencji nie liczymy żadnych dodatkowych kilometrów, a także nie liczymy podstawienia auta. Chcesz szybko dowiedzieć się szczegółów? Zadzwoń do nas już teraz !!! 728882218

 

TRANSPORT MEBLI JUŻ OD 250 zł!

PRZEPROWADZKA BIUR WARSZAWA JUŻ OD 390 ZŁ

TRANSPORT URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNEG JUŻ OD 350 ZŁ

TRANSPORT SEJFU, KASY PANCERNEJ JUŻ OD 350 ZŁ

 

Zawsze staramy się poznać naszych klientów, aby dokładnie ocenić ich potrzeby i oczekiwania. Dlatego mamy do zaoferowania przeprowadzkę biura na każdą kieszeń. Zadzwoń do nas  728882218

Przeprowadzka biura cennik

Karton na przeprowadzki biur

Karton na przeprowadzki biur

Wynajem pracowników

 • 40 zł/osobę, min. 2,5h w standardzie Tania przeprowadzka
  (transportujemy tylko spakowane kartony, worki, oraz meble nie wymagające zabezpieczenia)
 • 50 zł/osobę, min. 2,5h w standardzie Standardowa przeprowadzka
  (bez pakowania drobnych rzeczy do kartonów i worków, z zabezpieczeniem mebli oraz sprzętu AGD i RTV folią stretch i ewentualnie folią bąbelkową)
 • 60 zł/osobę, min. 2,5h w standardzie Kompleksowa przeprowadzka
  (z pakowaniem drobnych rzeczy w kartony i worki oraz z zabezpieczeniem mebli oraz sprzętu AGD i RTV folią stretch i ewentualnie bąbelkową)

Powierzchnia transportowa:

 • 18 m3: 50 zł/godz.
 • 36 m3: 100 zł/godz.
 • 54 m3: 150 zł/godz.

zadzwoń do nas już teraz 728882218

Jeżeli chcesz otrzymać szybką wycenę? potrzebne są nam informacje które znajdziesz niżej.

 • Podaj adres wyprowadzki, oraz adres docelowy?
 • Napisz z którego piętra jest przeprowadzka biura i na które piętro docelowo mamy przeprowadzić biuro ?
 • Poinformuj nas czy są windy w miejscu startowym jak i docelowym?
 • Daj znać czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?
 • Sprawdź w których godzinach można zrealizować przeprowadzkę? Jest to ważne ponieważ w niektórych biurowcach tego typu prace można wykonać po godzinach zamknięcia innych biur.
 • Niezbędna będzie również informacja czy drobne rzeczy będą spakowane czy ma zająć się tym nasza firma przeprowadzkowa?
 • Opisz jakie i ile mebli jest do przewiezienia?
 • Powiadom nas o wszystkich ciężkich gabarytach które mogą ważyć powyżej 100kg typu sejf, urządzenie wielofunkcyjne?
 • Uprzedź nas o meblach do demontażu i montażu np: stół konferencyjny, biurkach z przegrodami
 • Zasygnalizuj o archiwum, w tym przypadku istotną informacją jest ilość metrów bieżących półek z dokumentami

Przeprowadzki biur Warszawa

Zabezpieczony monitory - przeprowadzki biur warszawa

przeprowadzka biura warszawa

Przeprowadzki biur to przede wszystkim meble, sprzęt elektroniczny, oraz dokumenty. Wszystko ma swoje miejsce, do momentu, gdy przychodzi moment przeprowadzki biura. Tak duża akcja wymaga odpowiedniego skoordynowania, a także zabezpieczenia firmowego mienia. Trzeba zwrócić uwagę nie tylko na ochronę mebli i sprzętu przed uszkodzeniem, ale trzeba przykładać szczególną uwagę na dokumenty aby nie zgubiły się, nie pomieszały się oraz co najważniejsze nie trafiły do nieupoważnionych osób.

W tego typu zadaniach bardzo ważną kwestią jest komunikacja oraz właściwe uporządkowanie przewożonych rzeczy tak, aby po rozpakowaniu w nowej lokalizacji wszystko trafiło w odpowiednie miejsce. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie przedmioty były dobrze zabezpieczone i oznaczone, aby po wypakowaniu w nowej lokalizacji nie wkradł się niepotrzebny chaos i towarzyszący mu stres.

Biuro to jednak nie tylko sucha, korporacyjna otoczka. Podczas wielu przeprowadzek biur, jakie zespół TheMovers zrealizował, trafiliśmy na bardzo różne rzeczy, dość niestandardowe jak na przestrzeń biurową, takie jak rośliny, pamiątki rodzinne, a nawet akwarium. Wszystkim bez wyjątku zajmiemy się. 

 

Transport sejfu, kasy pancernej, urządzeń wielofuncyjnych, serwerów

Nie boimy się wyzwań, także tych niestandardowych. Nietypowe kształty lub duża waga i wartość urządzeń nie są nam straszne, gdyż nasi fachowcy wiele razy doskonale poradzili sobie z zabezpieczeniem oraz przewozem tego typu ładunków. Posiadamy schodołaz, wózek do ciężkich gabarytów, ślizgi, wózki, oraz pasy. Bez problemu realizujemy relokację oraz transport sejfu, kasy pancernej, urządzeń wielofunkcyjnych, serwerów, ploterów i tym podobnych przedmiotów. Potrzebujesz przewieźć inne przedmioty i nie wiesz czy podejmiemy się tego zadania zadzwoń do nas w tym momencie 728882218

Montaż mebli / Demontaż mebli podczas przeprowadzki biura

TheMovers, dzięki dużemu doświadczeniu oraz wyposażeniu, jaki dysponuje nasz zespół, przeprowadzka biura z montażem mebli i demontażem mebli jest łatwa i przyjemna, a jak nierzadko się już okazywało, w ostatecznych rozliczeniu tańsza. Konkurencyjne firmy często nie podejmują się demontażu i montażu mebli zrzucając tę czynność na firmy specjalizujące się w tej dziedzinie. My posiadamy doświadczenie, umiejętności, oraz profesjonalny sprzęt w postaci wszelkich narzędzi: kluczy, śrubokrętów, elektronarzędzi. Z nami nie musisz zamawiać dodatkowej ekipy meblarzy. Zrealizujemy Twoją przeprowadzkę biura kompleksowo wykonamy montaż mebli / demontaż mebli podczas przeprowadzki biura. 

 

Kompleksowe przeprowadzki biur Warszawa

Posiadamy wszelkie niezbędne materiały pakowe: kartony, taśmy, folię pęcherzykową, folię stretch, worki, papier pakowy, wypełniacze. Jesteśmy w stanie zrealizować dla Ciebie kompleksową przeprowadzkę biura z pakowaniem do kartonów. Opróżnimy z mebli znajdujące się tam przedmioty i spakujemy wszystko do pudełek. Pudełka zabezpieczymy i opiszemy odpowiednio do pomieszczenia z którego zostały zabrane tak aby trafiły w odpowiednie docelowe miejsce. Kartony w które będą spakowane delikatne przedmioty oznaczymy symbolem ostrożnie. zadzwoń do nas już teraz 728882218

 

Standardowe Przeprowadzki biur Warszawa

Przeprowadzka biur w wersji standardowej przede wszystkim charakteryzuje się tym że to pracownicy pakują drobne mienie do kartonów. Ekipa TheMovers oczywiście zajmie się zabezpieczeniem wszystkich innych rzeczy typu meble, komputery itp.  Jeśli chcesz kupić materiały wejdź na sklep internetowy https://pakolandia.pl/ W tym sklepie kupisz wszelkie materiały potrzebne do przeprowadzki. Masz jakieś pytania zadzwoń do nas 728882218

 

Zabezpieczenie ciągów komunikacyjnych

Ekipa TheMovers doskonale wie, na co uważać i jak zabezpieczać nie tylko mienie, ale również ciągi komunikacyjne. Wiemy jak i czym się poruszać, aby pomieszczenia, oraz powierzchnie na których akcja będzie przeprowadzana, zostały również nienaruszone. Z pewnością zabezpieczymy newralgiczne miejsca: ściany, windy, podłogi, drzwi, framugi itp. przed uszkodzeniami. Dzięki nam możesz czuć się bezpiecznie.

 

Sprzątanie po przeprowadzce biura w Warszawie

Ekipa The Movers  oczywiście po przeprowadzce sprzątnie materiały do wskazanego miejsca. Jednak nasza praca nie kończy się na wykonaniu przeprowadzki. Jeżeli jednak potrzebujesz sprzątanie po przeprowadzce to mamy dla Ciebie ekipę która przygotuje lokal do oddania zarządcy. Umyjemy okna, odkurzymy, upierzemy wykładzinę.

Dlaczego wybrać ekipę The Movers do przeprowadzki biur Warszawa

Zawsze staramy się poznać naszych klientów, aby dokładnie ocenić ich potrzeby i oczekiwania. Podczas takich konwersacji nie raz dowiedzieliśmy się o nieudanych próbach przygotowania do przeprowadzki biura, a jak powszechnie wiadomo, niektóre rzeczy lepiej zrobić od początku, niż poprawiać po kimś, co wiąże się jednak ze stratą czasu i nerwów. TheMovers, dzięki dużemu doświadczeniu a także wyposażeniu, jakim dysponuje nasz zespół, relokacja biura może być łatwa i przyjemna. Nie musisz martwić się o nic. Realizujemy przeprowadzki od A do Z. W nasz zakres prac wchodzą wszelkie czynności związane z przeprowadzką Twojego biura, przede wszystkim wykonamy:

 • Pakowanie rzeczy do kartonów
 • Zabezpieczenie mebli oraz sprzętu IT, AGD i RTV
 • Oznaczenie wszelkich przedmiotów
 • Przygotowanie ciągów komunikacyjnych do przeprowadzki (wind, przejść, drzwi, ścian)
 • Relokacja ciężkich gabarytów
 • Montaż mebli
 • Sprzątanie po przeprowadzce biura

 

Przeprowadzki biur Warszawa – Skontaktuj się z nami

 Wszelkie szczegóły transportu biura można omówić zarówno telefonicznie, jak i drogą e-mail. Zapewniamy, że konsultant firmy TheMovers zapozna Państwa ze wszystkimi szczegółami oraz przedstawi plan relokacji tak, aby trafić w Państwa potrzeby.

ZADZWOŃ: 728882218