Bagażówka

Bagażówka to przede wszystkim najtańsza opcja przeprowadzki. Ten rodzaj przeprowadzki jest idealnym rozwiązaniem dla osób które chcą wykonać przeprowadzkę we własnym zakresie

Bagażówka – transport mebli

Transport mebla, lub mebli również zrobisz bagażówką. Bagażówka to także rozwiązanie dla tych którzy nie chcą przeprowadzki a chcą przewieźć tylko np. lodówkę, lub szafę. Wynajmij bagażówkę i przewieź co tylko chcesz.

Bagażówka wynajem

Ta opcja to przede wszystkim tylko wynajem bagażówki z kierowcą, reszta należy do Ciebie 🙂 Kierowca nie jest aktywnym pracownikiem, chyba że dogadasz się z nim na miejscu osobiście.Bagażówkę z kierowcą wynajmujesz na godziny i tylko od Ciebie zależy ile czasu będzie trwała przeprowadzka, lub transport.

Zorganizuj rodzinę, znajomych i wspólnie zróbcie przeprowadzkę lub transport oszczędzając pieniądze.

Samochód którym przyjedzie kierowca to Ford Transit, wymiary bagażówki:

  • długość kontenera – 4,30m
  • wysokość kontenera – 2,10m
  • Szerokość kontenera – 2,1om

Na burtach bagażówki są deski do których zamocujesz przedmioty za pomocą pasów. Nie musisz mieć własnych pasów, ponieważ auto jest także wyposażone w niezbędne pasy. Do dyspozycji masz również wózki transportowe, dzięki którym łatwiej szybciej wykonasz przeprowadzkę.

Bagażówka cennik – super tanie przeprowadzki

Cennik wynajęcia bagażówki z kierowcą to 100 zł/h (płatne za minimum 2 godziny). Po drugiej godzinie, każda następna godzina to koszt tylko 70 zł.

Bagażówka Warszawa

Na terenie Warszawy i okolic nie liczymy żadnych dodatkowych kosztów. W przypadku wyjechania poza granice Warszawy doliczamy 3 zł/km liczone w obie strony.

Materiały pakowe

Jeżeli decydujesz się na wykonanie przeprowadzki lub transportu rzeczy własnymi siłami to przydadzą się Tobie materiały pakowe: kartony, folia bąbelkowa, taśmy pakowe, folia strecz i wiele innych znajdziesz w sklepie Pakolandia.

Tanie przeprowadzki, standardowe i kompleksowe

Jeśli jednak bierzesz pod uwagę pomoc naszej firmy przeprowadzkowej w zakresie pakowania drobnych rzeczy do kartonów, zabezpieczenia mebli, załadunku, lub rozładunku, to zapoznaj się z pozostałymi standardami przeprowadzek, zobacz ile kosztuje przeprowadzka

Ile kosztuje bagażówka

Nie wiesz ile zapłacisz za bagażówkę ostatecznie? Zadzwoń teraz do nas, a otrzymasz wycenę w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej.