Przeprowadzka firmy

Przeprowadzka firmy wiąże się z nie tylko przenoszeniem wyposażenia biurowego, ale przede wszystkim z przenoszeniem przedmiotów, oraz urządzeń które są kluczowe dla firmy. Są to często różnego rodzaju maszyny, oraz urządzenia.
Zadzwoń do nas teraz a otrzymasz wstępną wycenę przeprowadzki w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej.  Następnie szczegóły prześlemy na e-mail
Tel: 728 882 218

Przeprowadzka firmy już od 390 zł

 

Zawsze staramy się poznać potrzeby i oczekiwania klienta. Powiedz jakie masz budżet, oraz oczekiwania, a my powiemy Tobie

Przeprowadzka firmy cennik

Karton na przeprowadzki biur

Karton na przeprowadzki biur

Wynajem pracowników

 • 45 zł/osobę, min. 2,5h w standardzie Tania przeprowadzka
  (transportujemy tylko spakowane kartony, worki, oraz meble nie wymagające zabezpieczenia)
 • 50 zł/osobę, min. 2,5h w standardzie Standardowa przeprowadzka
  (bez pakowania drobnych rzeczy do kartonów i worków, z zabezpieczeniem mebli oraz sprzętu AGD i RTV folią stretch i ewentualnie folią bąbelkową)
 • 55 zł/osobę, min. 2,5h w standardzie Kompleksowa przeprowadzka ma
  (z pakowaniem drobnych rzeczy w kartony i worki oraz z zabezpieczeniem mebli oraz sprzętu AGD i RTV folią stretch i ewentualnie bąbelkową)

Powierzchnia transportowa:

 • 18 m3: 50 zł/godz.
 • 36 m3: 100 zł/godz.
 • 54 m3: 150 zł/godz.

zadzwoń do nas już teraz 728882218

Jeżeli chcesz otrzymać szybką wycenę? potrzebne są nam informacje które znajdziesz niżej.

 • Podaj adres wyprowadzki, oraz adres docelowy?
 • Napisz z którego piętra jest przeprowadzka biura i na które piętro docelowo mamy przeprowadzić biuro ?
 • Poinformuj nas czy są windy w miejscu startowym jak i docelowym?
 • Daj znać czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?
 • Sprawdź w których godzinach można zrealizować przeprowadzkę? Jest to ważne ponieważ w niektórych biurowcach tego typu prace można wykonać po godzinach zamknięcia innych biur.
 • Niezbędna będzie również informacja czy drobne rzeczy będą spakowane czy ma zająć się tym nasza firma przeprowadzkowa?
 • Opisz jakie i ile mebli jest do przewiezienia?
 • Powiadom nas o wszystkich maszynach i urządzeniach, szczególnie tych ciężkich, które mogą ważyć powyżej 100kg.
 • Uprzedź nas o meblach do demontażu i montażu np: stół konferencyjny, biurkach z przegrodami
 • Zasygnalizuj o archiwum, w tym przypadku istotną informacją jest ilość metrów bieżących półek z dokumentami

Przeprowadzki firm Warszawa

Przeprowadzki firm to przede wszystkim urządzenia, a także meble, sprzęt elektroniczny, oraz dokumenty. Przeprowadzka firmy wymaga przede wszystkim zabezpieczenia firmowego mienia.

W tego typu zadaniach bardzo ważną kwestią jest komunikacja, dlatego zarówno ze strony zleceniodawcy, oraz zleceniobiorcy musi być osoba decyzyjna.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie przedmioty były dobrze zabezpieczone i oznaczone, aby w trakcie rozładunku trafiły w docelowe miejsca

Transport maszyn, urządzeń, sejfów, serwerów, kas pancerncernych.

Nie boimy się wyzwań, także tych niestandardowych. Nietypowe kształty lub duża waga i wartość urządzeń nie są nam straszne, gdyż nasi fachowcy wiele razy doskonale poradzili sobie z zabezpieczeniem oraz przewozem tego typu ładunków. Posiadamy schodołazy, wózeki do ciężkich gabarytów, ślizgi, wózki, oraz pasy. Bez problemu realizujemy Transport maszyn, urządzeń, sejfów, serwerów, kas pancerncernych. Potrzebujesz przewieźć inne przedmioty i nie wiesz czy podejmiemy się tego zadania zadzwoń do nas w tym momencie 728882218

Montaż mebli, oraz demontaż mebli podczas przeprowadzki firmy

Montaż mebli i demontaż mebli to codzienność podczas przeprowadzki firmy. Posiadamy doświadczenie, umiejętności, oraz profesjonalny sprzęt w postaci wszelkich narzędzi: kluczy, śrubokrętów, elektronarzędzi. Zrealizujemy Twoją przeprowadzkę firmy kompleksowo.

Kompleksowe przeprowadzki firm Warszawa

Posiadamy wszelkie niezbędne materiały pakowe: kartony, taśmy, folię pęcherzykową, folię stretch, worki, papier pakowy, wypełniacze. Jesteśmy w stanie zrealizować dla Ciebie kompleksową przeprowadzkę firmy z pakowaniem do kartonów. Opróżnimy z mebli znajdujące się tam przedmioty i spakujemy wszystko do pudełek. Pudełka zabezpieczymy i opiszemy odpowiednio do pomieszczenia z którego zostały zabrane tak aby trafiły w odpowiednie docelowe miejsce. Kartony w które będą spakowane delikatne przedmioty oznaczymy symbolem ostrożnie. zadzwoń do nas już teraz 728882218

 

Standardowe Przeprowadzki biur Warszawa

Przeprowadzka firm w wersji standardowej przede wszystkim charakteryzuje się przewozem zabezpieczeniem i przewozem specjalistycznych urządzeń oraz maszyn. Jednak standardowa przeprowadza to także zabezpieczenie mebli. W wersji standardowej pracownicy Twojej zobowiązani są do spakowania drobnych rzeczy do kartonów. Jeśli chcesz kupić materiały wejdź na sklep internetowy https://pakolandia.pl/ W tym sklepie kupisz wszelkie materiały potrzebne do przeprowadzki. Masz jakieś pytania zadzwoń do nas 728882218

 

Zabezpieczenie ciągów komunikacyjnych

Ekipa TheMovers doskonale wie, na co uważać i jak zabezpieczać nie tylko mienie, ale również ciągi komunikacyjne. Z pewnością zabezpieczymy newralgiczne miejsca: ściany, windy, podłogi, drzwi, framugi itp. przed uszkodzeniami. Dzięki nam możesz czuć się bezpiecznie.

Dlaczego wybrać ekipę The Movers do przeprowadzki biur Warszawa

W nasz zakres prac wchodzą wszelkie czynności związane z przeprowadzką Twojej firmy, przede wszystkim wykonamy:

 • Zabezpieczenie i przeniesienie urządzeń i maszyn
 • Pakowanie rzeczy do kartonów
 • Zabezpieczenie mebli oraz sprzętu IT, AGD i RTV
 • Oznaczenie wszelkich przedmiotów
 • Przygotowanie ciągów komunikacyjnych do przeprowadzki (wind, przejść, drzwi, ścian)
 • Relokacja ciężkich gabarytów
 • Montaż mebli
 • Sprzątanie po przeprowadzce biura

 

Przeprowadzki firm Warszawa – Skontaktuj się z nami

Wszelkie szczegóły dotyczące przeprowadzki firmy można omówić zarówno telefonicznie, jak i drogą e-mail. Zapewniamy, że konsultant firmy TheMovers zapozna Państwa ze wszystkimi szczegółami. Jeżeli jest to możliwe to chętnie przyjedziemy na wizję lokalną w celu zaplanowania i oszacowania kosztów przeprowadzki.

ZADZWOŃ Tel: 728 882 218