Przeprowadzka mieszkania Warszawa

Przeprowadzka mieszkania Warszawa na każdą kieszeń. W zależności od wybranej usługi przeprowadzkowej, nasi fachowcy zapakują, wyniosą, przewiozą, wniosą i rozpakują wszystko to, co ma znaleźć się w nowym mieszkaniu. W naszej ofercie można znaleźć usługi zarówno ekonomiczne, standardowe, jak i kompleksowe. Zadzwoń do nas już teraz !!! 728882218

TRANSPORT MEBLI JUŻ OD 250 zł!

PRZEPROWADZKA MIESZKANIA JUŻ OD 390 zł!

W zależności od budżetu, jaki zgłaszające się do nas osoby dysponują, zawsze jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązanie. Już najprostsze, najtańsze świadczone przez nas usługi spełniają wysoki standard, a przy ich wykonywaniu dokładamy wszelkich starań, aby misja relokacji miejsca zamieszkania odbyła się bez stresu i uszczerbków mienia. Zależnie od wybranego pakietu (Kompleksowa przeprowadzka, Standardowa przeprowadzka, Tania przeprowadzka) zawsze mają ze sobą potrzebne materiały oraz sprzęt. Chcesz szybką wycenę? Zadzwoń do nas już teraz !!! 728882218

Przeprowadzka mieszkania Warszawa – Ile kosztuje przeprowadzka mieszkania?

Przeprowadzka mieszkania Warszawa

Przeprowadzka mieszkania Warszawa TheMovers.pl

To pytanie zadaje sobie każdy chyba każdy kto planuje przeprowadzkę, jednakże odpowiedź nie jest prosta ponieważ zależy od wielu elementów. Dlatego zadzwoń do nas lub napisz email a nasz przedstawiciel zada parę pytań dzięki którym będzie mógł oszacować koszty przeprowadzki. Przygotuj się do tego zadania a wycena pójdzie łatwo i sprawnie. Poniżej znajdziesz pytania które są niezbędne do wyceny.

 1. Skąd dokąd planujesz przeprowadzkę
 2. Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę w miejscu załadunku i rozładunku
 3. Istotną sprawą jest informacja z którego piętra na które piętro planujesz przeprowadzić się
 4. Poinformuj nas też czy na miejscu załadunku i rozładunku są windy
 5. Jeśli są windy to pomocna będzie informacja o rozmiarach jakie mają windy
 6. Obowiązkowo musimy wiedzieć jakie meble planujesz przewieźć. Dlatego opisz nam te meble czy to jest np: szafa trzydrzwiowa czy dwudrzwiowa, Jeżeli jest to łóżko to opisz nam czy jest to łóżko z materacem czy wersalka, a może kanapa narożna. Istotną informacją jest poinformowanie nas czy meble są z litego drewna
 7. Poinformuj nas czy i ile zabieramy rzeczy spakowanych w kartony i worki. Jeżeli trudno obliczyć Ci ile będzie kartonów i worków pomocne będzie jeśli powiesz nam ile osób przeprowadza się.

Zadzwoń do nas już teraz !!! 728882218

Zależnie od ilości przedmiotów, oraz warunków pracy nasz przedstawiciel przedstawi zalecaną ilość pracowników oraz niezbędną do realizacji powierzchnię transportową (wielkość auta)

Przeprowadzki Cennik

Karton na białym tle przeprowadzka mieszkania Warszawa

Przeprowadzka mieszkania Warszawa – Kartony w kompleksowej przeprowadzce są wliczone w cenę

Przeprowadzka mieszkania Warszawa to usługa w której z ekipą TheMovers na terenie Warszawy i okolic z pewnością

 • Nie zapłacisz za przejechane kilometry,
 • Nie zapłacisz za podstawienie auta.
 • Przyjedziemy na darmową wycenę

Cennik za pracownika

 • 40 zł/osobę, min. 2,5h w standardzie Tania przeprowadzka
  (transportujemy tylko spakowane kartony, worki, oraz meble nie wymagające zabezpieczenia)
 • 50 zł/osobę, min. 2,5h w standardzie Standardowa przeprowadzka
  (bez pakowania drobnych rzeczy do kartonów i worków, z zabezpieczeniem mebli oraz sprzętu AGD i RTV folią stretch i ewentualnie folią bąbelkową)
 • 60 zł/osobę, min. 2,5h w standardzie Kompleksowa przeprowadzka
  (z pakowaniem drobnych rzeczy w kartony i worki oraz z zabezpieczeniem mebli oraz sprzętu AGD i RTV folią stretch i ewentualnie bąbelkową)

Powierzchnia transportowa:

 • 18 m3: 50 zł/godz.
 • 36 m3: 100 zł/godz.
 • 54 m3: 150 zł/godz.

Zadzwoń do nas już teraz !!! 728882218

Ile czasu trwa przeprowadzka mieszkania?

to ile czasu może trwać przeprowadzka mieszkania zależy od wielu czynników. Są jednak pewne etapy przeprowadzki które są niezmienne. Przy wyliczeniu czasu trwania przeprowadzki warto wziąć pod uwagę czas na

 1. Spakowanie drobnych rzeczy do kartonów i worków (średnio rzeczy jednej osoby pakuje się od 1 do 2 godzin)
 2. Demontaż mebli (średnio można wykonać demontaż jednego mebla w ciągu 0,5 do 1 godziny)
 3. Zabezpieczenie mebli (można przypuszczać że jeden mebel zabezpiecza się w 5 do 10 min)
 4. Wyniesienie mienia z lokalu (można liczyć że jeden mebel w zależności czy są windy oraz od piętra znosi się i donosi do auta w średnio 2 do 10 minut)
 5. Przewóz rzeczy (można obliczyć na mapach google wyznaczając miejsce startowe i docelowe)
 6. Wniesienie rzeczy do docelowego lokalu oraz ich ustawienie w docelowych miejscach
 7. (można liczyć że jeden mebel w zależności czy są windy oraz od piętra wynosi się z auta i wnosi do lokalu w średnio 2 do 10 minut)
 8. Zdjęcie zabezpieczenia z mebli (średnio ok 2 minuty na mebel)
 9. Montaż mebli (średnio można wykonać montaż jednego mebla w ciągu 0,5 do 1 godziny)
 10. Rozpakowanie rzeczy z kartonów (średnio rzeczy jednej osoby rozpakowuje się ok 1 godziny)

Zależnie od ilości mebli, oraz ilości drobnych rzeczy możesz oszacować przybliżony czas przeprowadzki

Zadzwoń do nas 728882218

Przeprowadzka mieszkania – Materiały do przeprowadzki

Przeprowadzka Mieszkania nie obędzie się bez folii bąbelkowej która jest niezbędna w zabezpieczeniu mebli

Przeprowadzka Mieszkania nie obędzie się bez folii bąbelkowej która jest niezbędna w zabezpieczeniu mebli

W wariancie kompleksowej przeprowadzki wszystkie materiały zapewnia nasza firma (kartony, folia bąbelkowa, folia stretch, taśmy, worki, papier pakowy). W standardowej usłudze ekipa The Movers zapewnia materiały do zabezpieczenia tylko mebli oraz sprzętu RTV i AGD (Folia stretch, oraz folia bąblekowa). Jedynym wariantem w którym nie zapewniamy materiałów do zabezpieczenia mebli ani drobnych rzeczy jest tania przeprowadzka w której możesz zakupić opakowania w sklepie internetowym w linku przeprowadzkisklep.pl

Jak zabezpieczamy meble?

Wszystkie meble zabezpieczamy tak aby nie otwierały się drzwiczki, oraz nie wysuwały szuflady w trakcie noszenia. Dzięki temu zabezpieczone są nie tylko meble ale zapobiegamy również zniszczeniu ścian na klatce schodowej, oraz wind. Wszystkie meble zabezpieczamy folią stretch. Meble lakierowane, skórzane, z elementami szklanymi zabezpieczamy dodatkowo folią bąbelkową, ewentualnie kartonem. Dzięki temu przedmiot ma dodatkową ochronę która zapobiega otarciom i obiciom. Dodatkowym atutem zabezpieczenia przedmiotów folią stretch jest ochrona przed warunkami atmosferycznymi tj. deszczem i śniegiem.

Przeprowadzka Mieszkań Warszawa - Przeprowadzka Mieszkań Warszawa nie obędzie się bez folii stretch która jest niezbędna w zabezpieczeniu mebli

Przeprowadzka Mieszkań Warszawa nie obędzie się bez folii stretch która jest niezbędna w zabezpieczeniu mebli

Przeprowadzkę mieszkania można zorganizować na własną rękę, jednak brak odpowiedniej wiedzy, sprzętu i materiałów może sprawić, że będzie nas to kosztowało bardzo dużo czasu, a także sił witalnych. W najgorszym możliwym scenariuszu mogą pojawić się też nieprzewidziane koszty związane z uszkodzeniem mienia, które niestety nie zostało odpowiednio przygotowane. Niestety zarówno meble, jak i sprzęt RTV i AGD potrafią być bardzo drogie, a ich naprawa w wielu przypadkach wręcz nieopłacalna.

Również wszelkiego rodzaju dzieła sztuki, poza wartością materialną, najczęściej posiadają ogromne znaczenie sentymentalne, którego nie zwrócą żadne pieniądze. Zespół TheMovers.pl wielokrotnie udowadniał, że każdy przewożony ładunek jest traktowany bardzo pieczołowicie, dlatego o jego zabezpieczenie nasi klienci nie muszą się martwić. Staramy się zrobić wszystko, aby lista obowiązków, które przy przeprowadzce mieszkania pozostają po stronie klienta, była jak najkrótsza.

Zadzwoń do nas !!! 728882218

Demontaż i montaż mebli

Demontaż i montaż mebli dla ekipy The Movers to żaden problem. Dlatego nie musisz się tym martwić. W wariancie standardowym oraz kompleksowym wykonamy dla Ciebie demontaż i montaż mebli. Do takich mebli najczęściej zaliczają się duże i nieporęczne meble typu szafa trzydrzwiowa, wysokie szafy dwudrzwiowe, szafy narożne, łoża małżeńskie, łóżka piętrowe, duże regały itp. Nasza ekipa wyposażona jest we wszelkie narzędzia w tym również elektro narzędzia. Posiadamy również niezbędne doświadczenie. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej ekipy to wejdź w link montaż mebli

Przewóz pianin

Przewóz pianin to usługa która nie mieści się w stawce godzinowej przeprowadzki mieszkania. Z racji ciężaru wiąże się z dodatkową opłatą. Transport pianina z parteru na parter to koszt 350 zł. Wniesienie pianina to koszt 50zł/ piętro. W przypadku gdy pianino trzeba wnosić w pionie a tak bywa gdy na półpiętrze nie ma wystarczająco miejsca koszt usługi to 600 zł podstawy i 100 zł za wniesienie za piętro.

Kiedy przeprowadzka

Kiedy przeprowadzka? Najczęściej wybieranymi terminami przeprowadzki są piątki, soboty, oraz ostatnie tygodnie miesiąca. Warto więc zaplanować przeprowadzkę wcześniej dzięki temu będziesz mieć możliwości wyboru dnia oraz godziny. Nie organizuj przeprowadzki na ostatnią chwilę. Może okazać się że nie ma dla Ciebie wolnych miejsc lub będą w droższej cenie. Jeżeli zamówisz przeprowadzkę w The Movers trzy tygodnie wcześniej możesz liczyć na rabat – 10% Warto o tym pamiętać 🙂

Przeprowadzka mieszkania Warszawa – Rabaty

Przeprowadzki mieszkań Warszawa i okolice to usługa skierowana do osób mieszkających lub przeprowadzających się na teren Warszawy i okolic. Dla tych osób mamy również rabaty. Zobacz poniżej i sprawdź z jakiego rabatu możesz skorzystać.

 1. Doceniamy wielkie rodziny dlatego dla rodzin wielodzietnych minimum troje dzieci mamy rabat – 10%
 2. Mamy szacunek dla osób starszych dlatego dla emerytów również przydzielamy rabat w wysokości – 10%
 3. Nie dyskryminujemy osób z niepełnosprawnością a pomagamy im, jeżeli jesteś na rencie również mamy dla Ciebie -10%
 4. Jeżeli udostępnisz nasz link u siebie na socjal mediach to zaproponujemy Tobie rabat nawet do – 20%
 5. Lubimy gdy pomagasz innym, dlatego dla honorowych dawców krwi mamy rabat -10%

Zadzwoń do nas !!! 728882218

Przeprowadzki – ubezpieczenie

Przeprowadzki mieszkań z ekipą TheMovers.pl są objęte pisemną gwarancją. Na życzenie, wyjątkowo cenne rzeczy mogą zostać objęte specjalnym, dodatkowym ubezpieczeniem. Limit kwoty ubezpieczenia to aż 200 tys. zł, zatem bardzo duży, choćby w porównaniu z konkurencją. 

Przeprowadzka mieszkania to najlepszy moment na segregację

Przeprowadzka mieszkania to najlepszy moment na segregację rzeczy i pozbycie się niepotrzebnych przedmiotów. Jest parę możliwości. Pierwszą i najtańszą możliwością jest wyrzucenie drobnych rzeczy do śmietnika zlokalizowanego na osiedlu, a mebli do altanki na gabaryty. Drugim i względnie tanim rozwiązaniem jest zawiezienie posegregowanych przedmiotów do miejsca zwanego PSZOK (Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych). Tak jak nazwa wskazuje nie można tam wyrzucać wszystkiego jak popadnie, rzeczy muszą być posegregowane. W przypadku nieposegregowanych rzeczy trzecim i najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie kontenera. Do kontenera można wyrzucić prawie wszystko, wyjątkiem jest papa i eternit. Dodatkowo płatne jest pozbycie się opon.

We współpracy z klientami bardzo cenimy sobie klarowność, dlatego jeżeli potrzebujecie Państwo ekipy przeprowadzkowej na terenie Warszawy lub okolic, zachęcamy do kontaktu z nami. Postaramy się przeprowadzić rozmowę lub korespondencję tak, aby przez naszą wizytą wszystko było jasne, łącznie z kosztorysem jak i zakresem wykonywanych zadań.

Zadzwoń do nas już teraz !!! 728882218

Magazynowanie

Magazynowanie to usługa która jest dodatkowo płatna. Współpracujemy z wieloma magazynami na terenie Warszawy i okolic. Zarówno są to magazyny w budynkach wolnostojących, jak również w kontenerach morskich. Magazynując przedmioty warto wziąć pod uwagę pewne aspekty.

 • Warto zwrócić uwagę na wielkość magazynu. Są magazyny które wynajmują powierzchnię już od 3m2. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie kiedy nie potrzebujesz dużej powierzchni i kiedy nie chcesz dzielić powierzchni magazynowej z obcymi osobami.
 • Istotną sprawą są warunki które panują w magazynie ich temperatura oraz wilgotność. Tu musisz dopasować powierzchnię magazynową do przedmiotów które chcesz w niej przechowywać.
 • Innym ważnym czynnikiem jest dostępność. Do niektórych magazynów jest zapewniony dostęp 24h/dobę 7dni w tygodniu. Pozwala Ci to na wejście i wyjście o dowolnej porze.
 • Jeżeli chcesz aby Twoje przedmioty były bezpieczne bardzo ważną sprawą jest całodobowa ochrona, monitoring, oraz kontrola dostępu.

Wybierając magazyn warto sugerować się nie tylko ceną ale również dodatkowymi wartościami które proponuje wynajmujący. Dlatego powiedz nam co chcesz magazynować a my dobierzemy odpowiednie miejsce dla Twojego mienia w rozsądnej cenie.

Zadzwoń do nas już teraz !!! 728882218