Transport palet to usługa przede wszystkim dla firm. Ekipa TheMovers dopasowując się do potrzeb klienta oferuje transport palet bez załadunku i rozładunku, oraz z załadunkiem i rozładunkiem przez pracowników firmy TheMovers.

Dzwoniąc do nas podaj informację, dzięki temu będziemy mogli dokładnie wycenić koszt transportu

 • Czy ekipa TheMovers ma wykonać usługę z załadunkiem i rozładunkiem palet?
 • Ile jest palet do przewiezienia?
 • Jakie są wymiary palet?
 • Jaka jest wysokość załadowanych palet?
 • Jaki jest ciężar palet?
 • Czy ekipa TheMovers ma wnieść przewożony towar na piętro bez windy?

TRANSPORT PALET JUŻ OD 270 zł!

Transport palet bez załadunku i rozładunku to oferta skierowana do firm które mają możliwości oraz sprzęt (rampa, wózek widłowy, paleciak) niezbędny do załadunku towaru na samochód we własnym zakresie. W tym przypadku pracownicy zleceniodawcy we własnym zakresie są odpowiedzialni za załadunek towaru swojej siedzibie, oraz zleceniodawca ma w obowiązku zorganizować rozładunek w docelowej lokalizacji. TheMovers.pl ma odpowiednią flotę pojazdów którą możesz przewieźć bezpiecznie ładunek w postaci palet.

Transport palety bez załadunku i rozładunku cena

Wynajem kierowcy

 • 40 zł/godz, min. 3h

Powierzchnia transportowa 18 m3

 • 50 zł/godz. min. 3h

Aby dopasować odpowiednio duże auto do ilości oraz wagi palet zawsze staramy się ustalić szczegóły podczas rozmowy telefonicznej. Dlatego zadzwoń do nas teraz (+48) 538 439 685 

TRANSPORT PALET

Z ZAŁADUNKIEM I ROZŁADUNKIEM JUŻ OD 390 zł!

Transport palet z załadunkiem i rozładunkiem przez naszych pracowników to usługa skierowana dla firm które nie mają możliwości ani sprzętu aby we własnym zakresie wykonać proces załadunku i rozładunku. Dlatego ekipa TheMovers jest wyposażona w niezbędną flotę samochodów z windami załadowczymi, wózki widłowe, sztaplarki, paleciak, dzięki którym możemy kompleksowo zaoferować transport z załadunkiem i rozładunkiem.

Transport palet z załadunkiem i rozładunkiem cena

Wynajem kierowcy z pomocnikiem

 • 80 zł/godz, min. 3h

Powierzchnia transportowa 18 m3

 • 50 zł/godz. min. 3h

Aby dopasować odpowiednie auto do ilości, ciężaru oraz gabarytów palet zawsze staramy się ustalić szczegóły podczas rozmowy telefonicznej. Dlatego zadzwoń do nas już teraz (+48) 538 439 685 

Transport palet Warszawa

Przewóz mebli w Warszawie ma swoje prawa, to usługa w której z ekipą TheMovers w Warszawie i okolicy z pewnością

 • Nie zapłacisz za przejechane kilometry,
 • Nie zapłacisz za podstawienie auta.

Transport palet od producenta

Zachęcamy do kontaktu także w sprawie transportu palet od producenta do klienta. Posiadamy bardzo pojemne samochody towarowe, fachowy zespół oraz profesjonalny sprzęt, dzięki któremu nowe nabytki trafią spokojnie do swojego nowego nabywcy. W razie jakichkolwiek pytań, polecamy kontakt telefoniczny, lub drogą e-mail, z pewnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Dodatkowe usługi

Ekipa TheMovers.pl ma na swoim koncie wiele lat doświadczenia w usługach transportu palet, a także innych gabarytów. Dlatego możesz dodatkowo skorzystać z usługi wniesienia ładunku po schodach do docelowego pomieszczenia.